Nasi klienti - sk


ČSOB leasing

Firemné stretnutie top klientov, Hotel Atrium Nový Smokovec... viac

ACR Slovensko

Infocesta českých novinárov po východnom Slovensku... viac

ING Group

Darčekové poukážky pre úspešných pracovníkov... viac

WUSTENROT

Školenie regionalnych pracovníkov poisťovne... viac

PORSCHE Slovakia

Víkendový pobyt pre Top klientov, Wellness hotel Patince... viac

Rádio Regina

Reklamná činnosť pri tvorbe programového vysielania o kúpeľoch... viac

Winterthur

Školenie svojich regionálnych pracovníkov, Wellness Patince... viac

Volkswagen

Liečebné pobyty pre Top vedúcich pracovníkov, Kúpele Bojnice... viac

Tymbark

Rekondičný pobyt pre zamestnancov firmy Tymbark... viac

Sl. zväz Sclerosis Multiplex

Rekondičný pobyt pre deti trpiace ochorením sclerosis multiplex.... viac

Wolimex

Rekondičný pobyt pre pracovníkov firmy Wolimex... viac

Slovenský rozhlas

                   
... viac


Iva Janasova, ČR

Vazena pani Stefurikova, mam velkou radost, ze vse dobre dopadlo. Dekuji za ochotu i za prani a budu se tesit na dalsi spolupraci (urcite se nejedna o nasi posledni dovolenou u Vas). Srdecne zdravim.


Lenka Procáková, Ostrava, ČR

Vážená slečno Štefuriková,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaší ochotu a snahu najít pro mne vhodný víkendový pobyt v lázních na Slovensku. Veřte mi, že díky Vám jsem prožila v Piešťanech nádherné 3 dny a opravdu jsem se měla velmi hezky, byla jsem překvapená ochotou zaměstnanců lázní a jejich profesionálním přístupem, kvalitou ubytování a služeb, a zejména, jak jste mi dobře poradila, dostupností všech procedur v rámci jedné budovy. Veřte mi, že služeb vaší zprostředkovatelské agentury z důvodu naprosté spokojenosti v budoucnosti ráda využiji opakovaně. Ještě jednou Vám za Vaše milé a vstřícné jednání děkuji. Lenka Procáková, Ostrava - Hrabůvka, ČR


 

dr Jekkelová z Komárna, SR

Prajem krásny deň!
Chcela by som Vám oznámiť a zároveň poďakovať za krásnu dovolenku. Všetko bolo perfektné, maximálne som bola spokojná aj s izbou aj s výhľadom aj so službami. Moja dovolenka nemala chybu. Strava bola výborná, každý deň som veľa plávala v bazéne, a nakoľko som bola sama na izbe výborne som si oddýchla.krásne som opálená,o mladla som a nazbierala sil. Ostrov bol prekrásny, všade plno zelene a kvetov, veveričky, veľa som sa smiala. Procedúry vynikajúce.
Ešte raz ďakujem. Na rok by som chcela ísť zase /určite pôjdem/ ale na viac dní ako teraz. Prajem Vám veľa úspechov a príjemné prežitie leta.


 

Rosa HAUSMAN, Zurich, Švajčiasrko

"Ďakujeme HERKULESU za zorganizovanie super dovolenky v Bardejovských kúpeľoch. Bavili sme sa a výborne sme si oddýchli. Večer pri ľudovej hudbe sponzorovaný firmou HERKULES bol super. Len tak ďalej Herkulesáci. Držíme Vám palce. Alles Gutte!" (preklad z NJ jazyka).

 

Prof. Jerzy KLEER Rektor, Varšava, PL

"Je dobré, keď si človek počas letných prázdnin môže oddýchnuť od práce a načerpať nových síl. Najväčší kľud som našiel práve tu v Bardejovských Kúpeľoch. Som tu 3x a rád sa sem vraciam..." (preklad z PL jazyka).


Prof. MUDr. Edmunt PROST, Lublin

"Drahý náš Herkules, jak dobre že ste v Bardejovských Kúpeľoch priamo na mieste. Stačí jeden telefón a už máme rezerváciu. Každý rok ten istý termín a ten istý Apartmán. Sme tu 5 x a keď nám Pán Boh zdravia dá o rok sme tu zas." preklad z PL


Lenka Procáková, Ostrava - Hrabůvka, ČR

Vážená slečno Štefuriková,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaší ochotu a snahu najít pro mne vhodný víkendový pobyt v lázních na Slovensku. Veřte mi, že díky Vám jsem ve dnech 5. - 7.8.2005 prožila v Piešťanech nádherné 3 dny a opravdu jsem se měla velmi hezky, byla jsem překvapená ochotou zaměstnanců lázní a jejich profesionálním přístupem, kvalitou ubytování a služeb, a zejména, jak jste mi dobře poradila, dostupností všech procedur v rámci jedné budovy. Veřte mi, že služeb vaší zprostředkovatelské agentury z důvodu naprosté spokojenosti v budoucnosti ráda využiji opakovaně. Ještě jednou Vám za Vaše milé a vstřícné jednání děkuji.
dr Krzysztof Pawłowski

Rektor Uniwersytetu WSB-NLU
www.rektorpawlowski.pl
prof. dr hab. Witold Malachowski

od 2002 Przedstawiciel Volkswagena AG w Polsce

Iva Janasova, ČR
Vazena pani Stefurikova, mam velkou radost, ze vse dobre dopadlo. Dekuji za ochotu i za prani a budu se tesit na dalsi spolupraci (urcite se nejedna o nasi posledni dovolenou u Vas). Srdecne zdravim.


Wlodzimierz KMIECIAK,
konateľ obchodnej spoločnosti WAREX,
Warszawa, Poľsko
"Milujeme Bardejoské Kúpele. Máme dom na Cypre ale nikde nieje krašie ako práve tu. Sme tu už 6x a vďaka HERKULESU máme super výhody a zľavy. Máme už ZLATÚ KARTU klienta. O rok sme tu zas!"
(preklad z PL jazyka)


Kmieciakovci PL

Kmieciak

Kmieciakovci PLdr Jekkelová z Komárna, Slovensko
Prajem krásny deň!
Chcela by som Vám oznámiť a zároveň poďakovať za krásnu dovolenku.všetko bolo perfektné,maximálne som bola spokojná aj s izbou aj s výhľadom aj so službami.
Moja dovolenka nemala chybu .strava bola výborná,každý deň som veľa plávala v bazéne,a nakoľko som bola sama na izbe výborne som si oddýchla.krásne som opálená,omladla som a nazbierala sil.Ostrov bol prekrásny,všade plno zelene a kvetov,veveričky ,veľa som sa smiala. procedúry vynikajúce.

Ešte raz ďakujem .Na rok by som chcela ísť zase /určite pôjdem/ ale na viac dní ako teraz.
Prajem Vám veľa úspechov a príjemné prežitie letaRosa a Milos HAUSMAN,
Farmaceutická spoločnosť
Zurich, Švajčiasrko


Rosa Hausman-CH spieva

Primáš hraj!

Herkulesácky večerProf. Dr habil. Janusz Golebiowski
Riaditeľ inštitútu School of Economics, Varšava, Poľsko
Naši stáli verní klienti, ktorí už 7x navštívili Bardejovské Kúpele prostrednítvom našej agentúry.


Muzikanti, Glasgow, Scotland
Škótom sa na Slovensku páčia najviac naše nádherné dievčence.


Prof. Golebiowski

Glasgow, Scotland

Poslankyne MsÚ BJMina GAMPEL,
akademická maliarka a profesorka na Akadémii Umenia
Stuttgart, Nemecko
"Budúci rok tu plánujem zorganizovať skupinu talentovaných maliarov. V Bardejovských Kúpeľoch sú nádherné zákutia a prekrásna príroda, ktorá sa dá maliarskym štetcom zachytiť. Určite sa sem vrátim..." (preklad z NJ jazyka)
Tu je stránka akademickej maliarky: http://www.minagampel.de/


Prof. Jerzy KLEER
Rektor Varšavskej Ekonomickej Univerzity, Poľsko
"Je dobré, keď si človek počas letných prázdnin môže oddýchnuť od práce a načerpať nových síl. Najväščí kľud som našiel práve tu v Bardejovských Kúpeľoch. Som tu 3x a rád sa sem vraciam..." (preklad z PL jazyka)

Szanowna Pani Denisa !
Dwa tygodnie temu wróciliśmy z pobytu w Turcianskich Teplicach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, hotel Velka Fatra bardzo nam się spodobał, a pobyt w SPA i Aquaparku sprawił radość całej rodzinie, a zwłaszcza naszemu 4-letniemu synowi. Dzięki firmie HERKULES będziemy miło wspominać pobyt na Słowacji.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy
Adam, Ania i Jasio Skrzypek.
 

Švajčiarski klienti

clear
Hľadajte v našej ponuke
Načítavam mapu. Čakajte prosím

Akciové ponuky

clear